Організуємо тимбілдинг у Запоріжжі!

Ми пропонуємо допомогти Вам організувати корпоративні ігри у Запоріжжі — абсолютно нову форму відпочинку для Вашого дорослого чи дитячого колективу, бо гра не залишає байдужим ні тих, ні інших.

Ми бачимо тімбілдінг, як альтернативний напрямок у навчанні та розвитку Вашої команди! Воно відрізняється від стандартних форм тим, що процес проходить на природі, і учасники навчаються за допомогою досвіду та активної взаємодії. Кожна вправа розвиває командні якості учасників і дає чітке розуміння того, що неможливе. І головне в цьому процесі це командний дух та чітко поставлена ​​мета. Захід у подібному форматі може стати і потужним інструментом для тренінгу та чудовим активним відпочинком для Вашої команди. Цього ефекту можна досягти спрощуючи чи ускладнюючи квестові та ігрові завдання, а також впроваджуючи у захід різноманітні розважальні легенди. Щоб досягти максимального рівня емоцій, в програму можна включити розважальні елементи.

Тимбілдинг (Teambuilding) в Запоріжжі Короткий опис

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ: з нашого досвіду ми можемо пристосуватися до будь-якого майданчика, але найцікавіші та найефективніші тренінги виходять на лісових майданчиках.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: від 7 до 400 чоловік

НАША МЕТА: забезпечити максимально результативний захід спираючись на Ваші цілі та бачення. Завдання тренінгу: покращення довіри між учасниками команди; стимулювання ініціативності; розвиток командної взаємодії; формування навичок вирішення проблем та конфліктів; ;розвиток позитивного відношення в один одному;зростання самооцінки;зростання згуртованості та командного духу;

ФОРМИ ЗАХОДІВ:мотузкові курсиevent team, еxtreme team (командоутворення через туристську діяльність)work team (командоутворення через виконання робочих завдань, будівництва, кулінарії і так далі) (командоутворення через творчі завдання)

ПРОГРАМА ЗАХОДУ: Для інтересу та азарту виконання завдань носить змагальний характер. Група ділиться на рівноцінні за силою, віком та кількістю команди. У програму включені вправи на: покращення емоційного стану всіх учасників та включення в тренін; покращення загальної координації руху, комунікативних якостей та злагодженості в команді; на зміцнення відносин у команді, розвиток почуттів відповідальності кожного учасника команди; підвищення самореалізації кожного учасника команди; на розвиток почуття довіри та відповідальності у членів команди; на поліпшення емоційної атмосфери в дитячому колективі.

Видео презентация

Більше пропозицій по тимбілдингу тут