Ігри для знайомства, гра «Горяча куля»

Мета гри: познайомити учасників і покращити настрій в команді

Вимоги до приміщення: потребує вільного простору невеликого приміщення. Також зручно проводити цю гру на знайомство.

Матеріали: три легкі, не тверді м’ячі. Розмір такий, щоб легко було взяти однією рукою.

Кількість учасників: ця гра на знайомство може охопити 6-20 учасників. У випадку більшої кількості учасників вправа потребує помічників та поділу на дві секції.

Порядок проведення:

Для того, щоб розпочати вправу необхідно сформувати з учасників одне коло. Ведучий бере перший м’яч, говорить своє ім’я і кидає м’яч наступному учаснику на вільний вибір. Головними умовами є:

  • треба запам’ятати того кому Ви кидаєте м’яч;
  • кидок має бути не сильним, так щоб учасник, якому кидається м’яч легко його зловив.
  • м’яч на має затримуватися в руках більш ніж на 1 секунду

Учасники кажуть своє ім’я і кидають іншому учаснику на свій вибір поки м’яч не повернеться до ведучого. За один прохід м’яч не може опинитися в одного учасника більш ніж один раз.

Потім завдання ускладнюється. По другому колу треба передавати м’яч у послідовності першого кола, але казати не своє ім’я, а ім’я, учасника, якому передається м’яч. Після того, як друге коло закінчилося та естафета знову повернулася ведучому, вправа знову ускладнюється. В коло запускаються три м’ячі з інтервалом у три учасника.

Вправа на останньому етапі має велику динаміку та дозволяє не тільки краще познайомитися, а й активізувати групу.

Варіації: Можна виконувати цю гру, як в одній послідовності, яка повторюється з кожним ускладненням вправи, так і змінити послідовність та збільшити кількість м’ячів, якщо дозволяє кількість учасників. Це ускладнить вправу. Також можна називати не тільки імена і наприклад улюблене місце для відпочинку, або ще щось, що цікаво буде дізнатися іншим.